Astroloji Danışmanlığı

https://yildizevi.net/wp-content/uploads/2018/02/dark_top_divider.png
https://yildizevi.net/wp-content/uploads/2018/06/inner_single_service_01.png

Astroloji Danışmanlığı

Güçlü ve zayıf yönlerinizi keşfedin! Hayatınızdaki değişimleri yakalayabilmek için fırsat kabul edilebilecek zamanları ve anları gezegen transitlerinin değerlendirilmesiyle yakalayın.

Astroloji ; Evren içerisindeki enerjilerin evrensel etkilerinin insan ve toplumun üzerindeki yansımalarıyla sonuçlarını yorumlayan bir düşünce sistemi ve yorum sanatıdır. Tarihçesi  insanlık tarihi kadar eskidir. Son yüzyılın başında Charles Carter ve Alan Deo gibi ünlü astrologların ve matematikçilerin çalışmalarıyla tekrar gündeme gelmiştir. Güneş sistemindeki gezegenlerin ve takım yıldızlarının hareketlerini, yer olayları üzerindeki etkilerini, ve bu etkilerinin birbiriyle olan paralel bağlantılarının matematiksel hesaplarla incelerek, önümüzdeki günleri doğum bilgileriniz ışığında, konumlarına göre değerlendirerek, tahmin etmeye çalışarak ilerlemekteyiz. Hem kişisel , hemde ilişki üzerine çalışmalarımızı da bu yol haritalarından da yararlanarak rehber olup yardımcı olmaktayız.

Kişisel Danışmanlık hizmetlerimizde ; Uzmanlarımız eşliğinde sizlerden alınan bilgiler ve tüm doğum bilgileriniz ışığında karakteriniz , kişisel yetilerinizle kendinizi daha iyi tanıyabilir, hayat amacınızı ve hedeflerinizi belirleyebilir, duygusal ve aşk hayatınızda olması gereken ve istediklerinizi gerçekleştirebilme,  iş ve kariyer hedeflerinizi doğru zamanda ve doğru noktalara yönlendirebilir , fırsatları çok daha kolay değerlendirebileceğiniz kapsamlı analizlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

İlişki Danışmanlığı hizmetlerimizde ise ; Partnerinizin ve sizin tüm doğum bilgileriniz ışığında uyumunuz, sevgi ve  aşk üzerine beklentileriniz, ilişkinizin boyutu, doğru kişi mi ? Ruh eşim mi ? Evlenecek miyim ? Evlilikteki uyum için neler yapılmalı vb. tüm sorularınız, cevaplarını bulabileceğiniz şekilde detaylı yorumlanmakta, sizleri bu konuda biraz olsun aydınlatmaya ve bu bilgiler doğrultusunda kapsamlı analizleriniz yapılmaktadır.

https://yildizevi.net/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
https://yildizevi.net/wp-content/uploads/2019/05/yildizevi_logo_beyaz-footer.png

Yıldızları Hisset

    AYLIK BURÇ YORUMUNUZU E-MAİL OLARAK ALIN

    https://yildizevi.net/wp-content/uploads/2019/06/footer_band_beyaz_transparent.png
    WhatsApp chat