Fal, Parapsikoloji

https://yildizevi.net/wp-content/uploads/2018/02/dark_top_divider.png
https://yildizevi.net/wp-content/uploads/2018/06/inner_single_service_02.png

YENİ!Aklındaki Sorulardan Kurtul

Kişilik özelliklerini ortaya çıkartarak, geleceğinle ilgili fikir sahibi ol. Dünyanın en eski zamanlarından günümüze kadar uzanan bu tılsımlı geleneği ve seninle ilgili gerçekleri uzman danışmalardan dinle.

Fal, Parapsikoloji

Kahve falı kavramı Yavuz Sultan Selim devrinde Osmanlı kültürüyle hayatımıza girmiştir. Kahve Falı kültürü o dönemde cariyelerin kendi aralarında eğlenirken ve dedikodu yaparken, kahve telvelerini yorumlaması ve tahminlerde bulunması ile günümüze kadar gelip bir alışkanlık olmuştur.

’’Fala inanma , falsız da kalma ‘’ deyişi de Türk kültüründe önemli bir yere sahiptir. Kahve falına bakma herhangi bir kanıt ya da ispata dayalı olmadan enerjisel tahminler yürütülerek yapılan eğlenceli bir eylem olarak bilinmelidir. Parapsikoloji insanın doğaötesi boyutunu araştıran bilim dalıdır. 1970’lerden sonra bu konu tüm dünyada oldukça yaygınlaşmıştır. Parapsikolojinin başlıca konuları; Altıncı Duyu, Telepati, Hipnoz, Duru görü vb. konulardır. İnsan, evrenin en mükemmel canlısıdır. Astroloji, Parapsikoloji ve Psikoloji dalları bütünüyle insanın potansiyelini açığa çıkartmakta ve tüm bu konuların önderliğinde yeteneklerini, ruhsal özelliklerini geliştirmesine yardımcı olmaktadır.

Fal ve Parapsikoloji hizmetlerimizde müşterilerimizi tek alanda değerlendirmiyor, tüm özelliklere ve bilgilere göre özellikle Astroloji, Parapsikoloji ve Psikoloji dallarından tümüyle yararlanarak yorumlarımızı gerçekleştiriyoruz.

https://yildizevi.net/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
https://yildizevi.net/wp-content/uploads/2019/05/yildizevi_logo_beyaz-footer.png

Yıldızları Hisset

    AYLIK BURÇ YORUMUNUZU E-MAİL OLARAK ALIN

    https://yildizevi.net/wp-content/uploads/2019/06/footer_band_beyaz_transparent.png
    WhatsApp chat